śr.. lut 8th, 2023

Ponad połowa polskich dorosłych zażywa witaminy i suplementy regularnie, na przykład takich jak witamina C i olej rybny. Większość ludzi twierdzi, że ma je jako zabezpieczenie, aby zrekompensować sobie brak optymalnej diety. Czy wiesz, że większość suplementów witaminowych, nie tylko te, sprzedawane przez sklepy magazynowe oraz sieci apteczne, ale także te drogich marek, to nic innego jak syntetyczna witamina zamiast całych odżywczych składników Czy kiedykolwiek spojrzałeś na listę składników swoich suplementów? Nie zawierają dodatków i wypełniaczy, które mogą być szkodliwe dla zdrowia? Co do suplementów oleju rybnego? Skąd wiesz, że nie są już utlenione podczas procesu ekstrakcji lub zanieczyszczone metalami ciężkimi i PCB? Dlatego trzeba przyjrzeć się dokładniej, czy suplementy diety są o wiele lepsze niż syntetyczna witamina. Trzeba też poznać zalecenia, jak wybrać suplement multiwitaminowy, i wreszcie, na co zwrócić uwagę przy zakupie suplementów. Suplementy które są wykonane z całej żywności i skoncentrowanych witamin będą najlepsze.