pt.. mar 1st, 2024

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Słyszeliśmy to już nie raz, a rodzice wpajali nam to przysłowie od dziecka. Co ono oznacza dokładnie? Tego musimy nauczyć się już sami. przede wszystkim postawić na aktywność fizyczną, która obok odstawienia używek, takich jak kawa, słodycze jest najważniejszym elementem. Pobudzony organizm produkuje więcej endorfin. utrzymanie prawidłowej higieny tak w gospodarce organizmu, jak i psychicznej jest zdecydowanie łatwiejszy. nie zapominajmy o kolejnym, równie istotnym aspekcie, jakim jest zdrowa dieta. Ta powinna być zbilansowana, indywidualnie dobrana do naszych potrzeb i wysokobiałkowa. Białko jest powiem głównym budulcem tkanki mięśniowej, niezbędnym w procesie rzeźby sylwetki. Suplementy mogą nam pomóc dostarczyć niezbędnych substancji, w sytuacji ich wzmożonego zapotrzebowania. Doskonałym przykładem zdrowego, niezbędnego nam produktu jest glukozamina. Ta naturalnie występuje w naszym organizmie i odpowiada w dużej mirze za regeneracje tkanek mięśni i chrząstek.