wt.. paź 3rd, 2023

Suplementy diety są dosłownie wszędzie, nawet w kiosku możemy jakieś kupić i ten fakt powinien nam sugerować jak nie wiele ważny jest lek, który można kupić w dowolnym miejscu. Niestety bardzo uważamy reklamom i uważamy, że suplementy not sposób na wszystkie nasze problemy ze zdrowie.
Stosowanie suplementów jest szczególnie popularne w okresie wiosenny. Na zimę zasypiamy i zapominamy o naszym wyglądzie, nie przywiązujemy do niego większej uwagi, ale wiosną, gdy wiemy, że zbliża się lato zaczynamy działa, jak w amoku i szukamy tysiąca sposobów na to, żeby lepiej wyglądać. Nie zawsze działamy racjonalnie.
Najczęściej sięgamy po suplementy diety na odchudzanie licząc, ze bez wysiłku zgubimy zbędne kilogramy. Równie popularne są wszelkie suplementy na włosy, czy paznokcie, ale także inne mieszanki wpływające na funkcjonowanie naszego organizmu. Musimy jednak pamiętać, ze takie tabletki nie tylko nie wpłyną na nasze ciało, ale jednocześnie obciążą naszą wątrobę, co może być naprawdę fatalne w skutkach i spowodować różne problemy zdrowotne.