niedz.. maj 19th, 2024

Zawodowi kulturyści by uzyskać lepsze wyniki treningowe sięgają niekiedy po środki a raczej leki wypisywane wyłącznie na receptę. W poszukiwaniu informacji na temat tego środka natrafiliśmy na forum kulturystyczne. Użytkownicy tego forum twierdzą, że nakłonienie lekarza by przepisał ten środek na receptę nie jest trudne. Dlaczego osoby ćwiczące na siłowni tak chętnie sięgają po ten środek? Piracetam przekłada się na lepsze wykorzystywanie tlenu oraz glukozy, bierze udział w syntezie związków energetycznych, oddziałuje na układ nerwowy i naczyniowy. Nie trzeba być specjalistą od biologii by otrzymać proste wnioski. Związek ten przekłada się na lepszy metabolizm a co za tym idzie na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Sięgając po ten lek bez wyraźnych zaleceń lekarza musimy mieć świadomość, że robimy to na własną odpowiedzialność. Przede wszystkim należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki i sprawdzić czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Piracetam nie bez przyczyny zapisywany jest tylko i wyłącznie na receptę.