niedz.. maj 19th, 2024

Suplementy diety nie są zbyt dobrze przyjmowane przez lekarzy, w zasadzie każdy potwierdzi, że nie mają większego wpływu na nasz organizm, ale i tka po nie sięgamy, bo Pani w telewizji zapewnia nas, że one działają. Oczywiście poleganie tylko na suplementach jest z naszej strony głupotą, ale czasem warto się nimi posiłkować.
Nie każdy ma na tyle silną wolę, żeby z dnia na dzień zrezygnować ze słodkości, czy przekąsek po godzinie 2 W takiej sytuacji na pewno docenimy tabletki blokujące nasz apetyt. Nie zdziałają one cudów i nie sprawią nagle, ze przestaniemy mieć ochotę najedzenie w ogóle, ale mogą pomóc w napadach głodu, przede wszystkim wieczorami.
Gdy nasze paznokcie bardzo cię łamią, a włosy wypadają pomocne mogą okazać się suplementy diety ze skrzypem, bratkiem i drożdżami. Możesz stosować te składniki osobno, korzystając z naturalnych produktów, ale w przypadku drożdży lepiej jest wybrać suplementy, które jednak nie mają tak nieprzyjemnego zapachu i smak tez jest całkiem przyswajalny.