pt.. mar 1st, 2024

Odpowiednio stosowane suplementy mają naprawdę bardzo pozytywne działanie na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Trzeba podkreślić, że te produkty fantastycznie wpływają na skuteczność i efektywność wykonywanych treningów. Nie może zatem dziwić, że te specyfiki są tak często wykorzystywane przez osoby, które regularnie uczęszczają na siłownię. Są jednak momenty, kiedy należy przerwać stosowanie suplementów. Kiedy tak się dzieje? Na pewno jednym z pierwszych objawów są po prostu nudności oraz wymioty. To znak, że organizm po prostu zaczyna buntować się przeciwko działaniu określonych suplementów. W tym wypadku warto udać się do lekarza i o wszystkim mu powiedzieć. Innym istotnym objawem są także gorączka czy dreszcze. Oczywiście nie musi być to ściśle związane z przyjmowaniem suplementów, ale należy przerwać stosowanie kuracji, aby dokładnie zbadać przyczynę występowania tych symptomów. Trzeba też podkreślić, że suplementy powinny być odłożone w czasie pojawienia się wysypki. To także znak, że organizm nie toleruje tych produktów.